Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Nabór do służby ZADZWOŃ - tel. 89 750 30 23 - Funkcjonariusze-nabór do służby ZADZWOŃ - tel. 89 750 30 23 -

Nawigacja

Funkcjonariusze-nabór do służby ZADZWOŃ - tel. 89 750 30 23

13.01.2016

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od 15 czerwca 2020 r. do odwołania wznawia nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

W tym roku planujemy przyjąć do służby 65 osób.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej proszone są o telefoniczny kontakt w celu ustalenia terminu złożenia dokumentów pod nr tel. 89 750 3023, a następnie osobiste zgłaszanie się  do Wydziału Kadr i Szkolenia Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. Sikorskiego 78 od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.15 w wyznaczonym terminie. 

            W związku z powyższym, mając na względzie, że na terytorium naszego kraju obecnie występuje zagrożenie wywołane zakażeniem koronawirusem SARS-Cov-2, w celu przeciwdziałania zakażeniu epidemiologicznemu kandydat zobowiązany jest do poinformowania pracownika/ funkcjonariusza W-MOSG o:

 1. występowaniu w ciągu ostatnich 7 dni objawów wskazujących na chorobę zakaźną (w szczególności: gorączka, kaszel, duszność, katar),
 2. odbywaniu obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,
 3. zamieszkiwaniu z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,
 4. kontakcie w ciągu ostatnich 14 dni z osobą o potwierdzonym zakażeniu Covid-19, z osobą podejrzaną o zakażenie, skierowaną do izolacji lub przybyłą z terenu zwiększonej transmisji wirusa i ryzyko zakażenia jest prawdopodobne.
 5. każdorazowym wpisie na listę powiatów „strefy czerwonej”  miejsca zamieszkania kandydata do służby w SG.

Dodatkowo w związku z regionalnymi obostrzeniami związanymi ze wzrostem zakażeń dla wybranych powiatów wprowadzonych na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 7 sierpnia 2020 w sprawie ustanowienia określnych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii  Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji wybranych czynności związanych z procedurą kwalifikacyjną wobec kandydatów zamieszkujących „strefę czerwoną", które aktualnie wymagają ich osobistego udziału. 

Ponadto Komendant W-MOSG zastrzega sobie prawo do odmowy obsługi kandydata, który udzielił pozytywnej odpowiedzi przynajmniej na jedno z ww. pytań.

Informujemy, że kandydat zobowiązany jest do posiadania maseczki zasłaniającej usta i nos oraz jednorazowych rękawiczek w trakcie pobytu na terenie komendy Oddziału SG, a także posiadania przy sobie własnych przyborów do pisania.

Zalecenia dla kandydata ubiegającego się o przyjęcie do służby

       

Szczegółowych informacji dotyczących przebiegu procedury kwalifikacyjnej udziela:

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej im. gen. bryg. Stefana Pasławskiego

Sekcja Organizacji  i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn

poniedziałek–piątek w godzinach 7:30–15:30
 
tel. 89 750 30 23

Adres poczty elektronicznej przeznaczonej do kontaktu dla kandydatów do służby: nabor.wmosg@strazgraniczna.pl

 

                                                                            

 

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu postępowania kwalifikacyjnego na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl lub pod nr. tel. 89 750 30 23.

Pliki do pobrania:

 1. WARUNKI PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY 
 2. PROCEDURA KWALIFIKACYJNA
 3. TABELE NORM SPRAWNOŚCIOWYCH KANDYDATÓW DO SG
 4. PYTANIA TESTOWE Z UBIEGŁYCH LAT
 5. PLANOWANE ILOŚCI PRZYJĘĆ
 6. SYSTEM SZKOLEŃ
 7. ANKIETA BEZPIECZEŃSTWA OSOBOWEGO
 8. KWESTIONARIUSZ OSOBOWY KANDYDATA DO SŁUŻBY W SG WAŻNY OD 23 LIPCA 2020 r.
 9. WZÓR WYPEŁNIENIA 
 10. WZORY DOKUMENTÓW
 11. WZÓR PODANIA O PRZYJĘCIE DO SŁUŻBY

 

 

 

 

 

do góry